wyszukiwanie zaawansowane
1 » Regulamin2

Kontakt

 • NIP: 1231460009
 • E-mail:info@ehurtowo.pl
 • Telefon785379508
  791850111
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTML

Regulamin

§ 1 Warunki ogólne
 
 
Niniejszy regulamin określa warunki sprzedaży hurtowej, będącej podstawą działalności sklepu internetowego operującego pod adresem www.ehurtowo.pl
A&A Joanna Szymczak
Ul. 3 Maja 22, Suchodół
05-555 Tarczyn
 •  Kontakt telefoniczny z Internetowym sklepem www.ehurtowo.pl  możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-18:00 pod nr telefonu: 791 850 111
 • Kontakt drogą elektroniczną możliwy jest przez całą dobę za pośrednictwem adresu mailowego:                     biuro@e-hurtowo.eu
 • Korzystanie z usług sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 
 

§ 2 Sprzedaż

 
Sprzedaż towarów odbywa się za pośrednictwem Internetu, na stronie www.ehurtowo.pl , gdzie prezentujemy cały asortyment oraz wszelkie istotne informacje na temat poszczególnych towarów.

Prowadzimy jedynie sprzedaż hurtową. Minimalna ilość zamówienia to jedno opakowanie zbiorcze danego artykułu, zdefiniowane oddzielnie przy każdym produkcie. 

W wypadku braku zamówionego towaru, klient będzie o tym niezwłocznie informowany. Może zdarzyć się, że niektóre artykuły prezentowane na stronie mogą być już wyprzedane za co serdecznie przepraszamy. 

Wszystkie ceny podane są w PLN netto i brutto 

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.


Produkty z kategorii odzież dziecięca i niemowlęca to wzory udostępnione przez importerów celem stworzenia oferty na stronie internetowej www.e-hurtowo.eu, dlatego często zdarza się że kolorystyka produktu może być różna od prezentowanej na zdjęciu  a nawet losowo wybrana.
 

 

§ 3 Składanie zamówień

 

 

Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu, 24 godz. na dobę przez stronę www.e-hurtowo.eu
Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-16
Zamówienia na towar przyjmowane są poprzez:
 •      sklep internetowy www.ehurtowo.pl
 •      e-mail (biuro@ehurtowo.pl
 •      telefonicznie: 791 850 111   w dni robocze od Poniedziałku do Piątku w godz. 9:00-18:00
Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne i zgodne z prawdą wypełnienie formularza zamówienia. W przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych danych , Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.
 Zamówienia e-mailowe i telefoniczne, jak również wszystkie zamówienia opłacane 'za pobraniem' muszą zostać potwierdzone przez klienta (po otrzymaniu informacji na temat zawartości i całkowitego kosztu zamówienia). W przypadku zamówień 'za pobraniem', konieczne jest podanie numeru telefonu.
Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania, aż do wyczerpania zapasów.

Płatność za zamówienia jest dostępna w dwóch wariantach, które kupujący może wybrać według uznania:

·    za pobraniem (płatność gotówką kurierowi)

·    przelewem na nasze konto bankowe


      mBank 44 1140 2004 0000 3702 7504 9712

    Przelewy zagraniczne

      nr IBAN PL44 1140 2004 0000 3702 7504 9712


     NR BIC/ SWIFT BREXPLPWMBK

 

§ 4 Zamówienia
   Z uwagi na ciągłą sprzedaż oferowanych produktów w hurtowni, prezentowane ilości towarów mogą różnić się z ich faktycznym w danym       momencie stanem magazynowym i nie może być to podstawą do roszczeń. O wszelkich różnicach między złożonym a skompletowanym zamówieniem Klient będzie poinformowany telefonicznie lub drogą mailową niezwłocznie po ich stwierdzeniu.
Oferowane produkty z kategorii odzież dziecięca i niemowlęca nie są magazynowane, o dostępności informujemy na bieżąco telefonicznie. 

 

§ 5 Reklamacje 

Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne, ma pełne prawo do złożenia reklamacji. 

W takim wypadku, należy wpierw poinformować nas telefonicznie lub e-mailowo a następnie odesłać reklamowane artykuły wraz z fakturą zakupu oraz wypełnionym formularzem reklamacyjnym.

Reklamacje zostaną uwzględnione w ciągu 14 dni od daty ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy, pełnowartościowy. Jeżeli będzie to niemożliwe z powodu wyczerpania zapasów, zwrócimy Państwu równowartość zakupionego towaru lub zaoferujemy inny towar dostępny w hurtowni.

Klient odsyła reklamowany towar na własny koszt. Oznacza to, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem z towarem reklamowanym.  Po rozpatrzeniu reklamacji koszt zareklamowanych artykułów zostanie Klientowi zwrócony łącznie z kosztem przesyłki do nas.

Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera. Pozwoli to sporządzić protokół i skutecznie dochodzić odszkodowań od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze.

 

 
§6 Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych
 
 

Aby dokonać zakupu na stronie www.ehurtowo.pl , Klient musi się zarejestrować, co jednoznacznie oznacza akceptację niniejszych ogólnych warunków sprzedaży. Rejestracja oznacza podanie swoich danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia oraz stworzenie loginu i hasła w celu logowania się na stronie. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

 

Wszystkie dane przesłane przez Klienta do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. .z 1997 nr 133 poz. 883.

 

Dane te będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia czyli do dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń i nie będą udostępnianie osobom trzecim.

 
 §7 Zwroty

 

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY, ZWROTÓW NIE PRZYJMUJEMY.
 
 

§ 8 Postanowienia końcowe

 

Sprzedawca ogłasza zmiany Ogólnych Warunków Handlowych na stronie internetowej. Zmiany Ogólnych Warunków Handlowych wchodzą w życie w dniu ich ogłoszenia na stronie www.ehurtowo.pl  Zmiany te nie dotyczą zamówień złożonych przed datą ich ogłoszenia.

 

A&A Joanna Szymczak
Ul. 3 Maja 22
05-555 Tarczyn
NIP : 123-101-72-48
REGON : 145889082
 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl